2016 m. liepos 31 d., sekmadienis

Senja, neatrastas Norvegijos perlas (pirmoji diena)
Pradėsiu nuo to, kad labai mėgstu keliauti ir turiu dukrą, kuri periodiškai atsiranda kokiame nors įdomiame pasaulio krašte, o aš kažkaip pasistengiu ją ten aplankyti. Labai gaila, bet į Indiją ar Jungtines Amerikos Valstijas nepavyko įsisiūlyti. Na, bet viskas dar prieš akis J
Šį pavasarį turėjau labiausiai nuvylusią kelionę, tai apsilankymas Senja saloje, Norvegijos šiaurėje, turėjo ją kompensuoti.
Senja antra pagal dydį Norvegijos sala, esanti netoli Tromso. Sala turi apie 8000 gyventojų


Birželio 30 d. skrydis Vilnius – Oslo (Gardermoen) – Bardufoss. Skridau su Norwegian air. Labiausiai patikęs dalykas – nemokamas internetas lėktuvuose.
Lietuvoje šilta, gera, o Norvegija (Oslas) pasitinka lietumi.Laukimas ilgas, oro uostas didelis. Beveik viskas vyksta be žmogaus įsikišimo. Pvz. atgal grįžau nei karto niekur (gyvam žmogui) neparodžiusi savo asmens dokumento. Galima ir su svetimais dokumentais skraidyti :D 
Va toks baugus ilgas koridorius einant į vietinius skrydžius. 


Leidžiantis Bardufoss lietaus nei kvapo, oras puikus, vaizdai nuostabūs, bet aš jų nematau, nes sėdžiu prie praėjimo. Vienas nabagas kadras.


Skrydis vietinis, tai nusileidus procedūrų jokių – su manęs laukusia dukra sėdame į mašiniuką ir riedame į Grasmyr miestelį Senja saloje. Gyvename Senja familiepark  http://senjafamiliepark.no/  - apie jį vėliau.
Birželio pabaiga – liepos pradžia – šiaurėje poliarinė diena. Kadangi visas dienas žada lietų ir tik šiandien šviečia saulė – naktį trauksime pažiūrėti, kaip ji nenusileidžia. O kol kas greitai apibėgu fermą, susipažįstu su keletu namiškių :) , džiaugiuosi namais, pavasariu (žydi alyvos, braškės ir visokios pavasarinės gėlės) ir kava, patiekta su puikiu vaizdu.Važiuojame leisti saulės.
Vairuoti nereikia, galiu dairytis į valias, o žiūrėti yra į ką. O štai ir galimybė gėrėtis saule
Labai keista, kad saulė iš tiesų niekaip nenori leistis. Dvyliką nakties sėdime paplūdimyje ir stebime ją, lėtai lėtai slenkančią dangumi į šoną, bet žemyn niekaip.Taip ir pabaigėme pirmąją dieną.

Darosi įdomu, kaip seksis miegoti, bet čia viskas numatyta – užtraukus užuolaidas kambaryje patampa aklina tamsa. Labanakt J


Senja. Kalnai, fjordai (antroji diena)

Senja. Barden kalnas (trečioji diena)

Senja familiepark (ketvirtoji diena)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą